Porażka Norwida z BBTS-em, kolejnym rywalem Spała

W miniony weekend siatkarze Exact Systems Norwida Częstochowa ulegli we własnej hali BBTS-owi Bielsko-Biała 0:3. Kibice liczyli na nieco więcej, szczególnie po ostatnim meczu swojej drużyny, ale bielszczanie nie pozostawili złudzeń, kto jest lepszy siatkarsko, łatwo pokonując częstochowian w setach do 18, do 13 i do 21.
Siatkarze, sztab szkoleniowy, a także częstochowscy kibice – wszyscy liczyli na dobry wynik po świetnym poprzednim meczu z liderem Tauron 1 Ligi MKS-em Będzin. Jednak rzeczywistość okazała się zupełnie inna.
Po 5 rozegranych spotkaniach siatkarze Norwida Częstochowa mają na swoim koncie 6 punktów i zajmują 7. miejsce w Tauron 1 Lidze. – Celem głównym na koniec sezonu jest czołowa ósemka tabeli. Zaś kolejny przeciwnik pozostaje w zasięgu naszego zespołu.- mówi Radosław Panas, dyrektor sportowy Norwida.
Kolejny mecz Norwida odbędzie się 23 października. W ramach 6. kolejki Tauron 1 Ligi przeciwnikiem naszej drużyny będzie SMS PZPS Spała. Spotkanie ma rozpocząć się o godzinie 17:00. Liczymy na dobry występ naszych siatkarzy i zdobycz punktową w meczu na wyjeździe.

Skip to content