Puchar jest nasz – Raków organizuje wielką fetę!

Puchar Polski/Foto. Raków Częstochowa

Raków Częstochowa dostarcza kolejnych świetnych informacji! Już w następne dwa weekendy, 22-23 oraz 29-30 maja, na stadionie MSP „Raków” zaplanowana została huczna feta z okazji zdobycia przez czerwono-niebieskich Pucharu Polski! Jedną z atrakcji będzie możliwość zrobienia sobie zdjęcia z tym trofeum.

Michał Szprendałowicz, rzecznik Rakowa informuje, że chęć uczczenia tegorocznego, wspaniałego sezonu Rakowa, musi wziąć pod uwagę obecną sytuację pandemiczną. Z tego powodu plany oraz projekty świętowania, chociaż przygotowane, nie są póki co udostępniane opinie publicznej, tak długo, jak odpowiednie służby nie zaakceptują propozycji Rakowa.

Dodatkowo w najbliższy poniedziałek, 17 maja o godzinie 18:00 planowane jest spotkanie z bohaterami najlepszego jak do tej pory sezonu w historii klubu. Wtedy również podczas przejazdu głównymi ulicami miasta zostanie wyeksponowany Puchar Polski wraz ze srebrnym medalem mistrzostw Polski. O przejeździe jednak jednak również zadecydują odpowiednie służby, m.in. sanitarne. Według władz klubu podanie dwóch terminów przeprowadzenia imprezy jest bezpiecznym rozwiązaniem z punktu widzenia organizacyjnego, ponieważ pewnych procedur weryfikacyjnych i bezpieczeństwa nie da się przyspieszyć.

Niemniej przedstawiciele klubu zachęcają do wzięcia udziału w fecie! Zwycięstwo w Pucharze Polski i srebrny medal w mistrzostwach Polski to powód do świętowania!

Po bieżące informacje nt. organizowanej fety zapraszamy na stronę internetową Rakowa.

Tagged with