fot. Radio Fiat

Na zorganizowanej w czwartek 13 sierpnia konferencji prasowej Raków Częstochowa przekazał bardzo pozytywne informacje. Od nowego sezonu czerwono-niebiescy będą mieli nowego sponsora strategicznego. Jest nim znana częstochowskim kibicom firma forBET Zakłady Bukmacherskie. Logo forBET-u pojawi się z tyłu koszulek meczowych Rakowa Częstochowa, na sprzęcie reprezentacyjnym oraz na sprzęcie treningowym.

W czasie konferencji zaprezentowano też wyjątkowe koszulki, w których Raków wystąpi w jutrzejszym meczu z Sandecją Nowy Sącz w 1/32 finału TOTOLOTEK Pucharu Polski. Piłkarze wystąpią w trykotach z logotypem fundacji “Przyjaciele Rakowa”, którą klub powołał do życia. Na konferencji został również zaprezentowany nowy dyrektor sportowy, którym został Paweł Tomczyk, dotychczasowy kierownik scoutingu.

– Na stadionie aktualnie wiele się burzy i następuje demontaż, a w klubie wręcz przeciwnie, budujemy. Nie da się budować bez silnych partnerów, dlatego bardzo się cieszymy, że udało się wypracować model współpracy z Zakładami Bukmacherskimi forBET. Mamy nadzieję, że to dopiero początek współpracy i nasze porozumienie będzie się rozwijać. Drużyna jest coraz lepsza pod względem sportowym, a zainteresowanie takich podmiotów naszym klubem świadczy o tym, że klub jest coraz mocniejszy wizerunkowo – mówił prezes Rakowa, Wojciech Cygan.

Klub, wspólnie ze sponsorem strategicznym, zaproponuje kibicom dedykowane oferty. W dalszej perspektywie forBET będzie przygotowywał atrakcje dla fanów także w dniu meczowym.

Skip to content