Włókniarz będzie walczył o medal

W środę 25 sierpnia młodzi żużlowcy z Bocar Włókniarza Częstochowa walczyć będą o medal w finale Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Rywalizacja odbędzie się w Częstochowie na Arenie zielona-energia.com. Oprócz gospodarzy w zawodach udział wezmą topowe młodzieżowe drużyny z Polski. Między innymi Motor Lublin, Maszewski GKM Grudziądz, Unia Tarnów. Początek już dzisiaj o godzinie 16:00.

W historii tych rozgrywek częstochowski Włókniarz zdobywał już medale. Pierwszy sukces odnieśli w 1995 roku, kiedy to Sebastian Ułamek, Rafał Osumek oraz Piotr Ułamek stanęli na drugim stopniu podium. Dziś to Jakub Miśkowiak, Mateusz Świdnicki oraz Franciszek Karczewski reprezentować będą częstochowskie barwy.

Bilety na to wydarzenie można nabyć w siedzibie klubu od godziny 8:00-15:00 oraz dodatkowo od 15:00 czynna będzie kasa biletowa od ulicy Orlik-Ruckemanna. Finał bezpłatnie obejrzeć będą mogli posiadacze karnetów na sezon 2021 oraz dzieci do lat 12.
Zawody rozpoczną się od prezentacji drużyn punktualnie o godzinie 16:00, a 15 minut później nastąpi start pierwszej gonitwy.

Skip to content