Z Jagiellonią na remis

rakow jaga

Piłkarze Rakowa Częstochowa zremisowali wczoraj z białostocką Jagiellonią 2:2. Do przerwy drużyna Jerzego Brzęczka prowadziła już 2:0 po trafieniach Roberta Brzęczka oraz Łukasza Buczkowskiego. Białostoczanie wyrównali tuż po przerwie, kiedy to Piątkowski strzałem głową zaskoczył Przemysława Wróbla. Zwycięską bramkę dla przedstawiciela ekstraklasy dopiero w 89. minucie zdobył Kądziora nie dając szans częstochowskiemu golkiperowi w sytuacji sam na sam. Spotkanie cieszyło się sporym zainteresowaniem publiczności.

Raków Częstochowa – Jagiellonia Białystok 2:2 (2:0)

1-0 Brzęczek ’27

2-0 Buczkowski ’30

2-1 Piątkowski ’48 (z karnego)

2-2 Kądziora ’89