Abp Stanisław Gądecki na Jasnej Górze: Modlitwa w każdej potrzebie jest ważna

Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski jest wyjątkowa dla miasta Częstochowy. O godz. 11.00 na jasnogórskim szczycie sprawowana była Suma odpustowa. Eucharystii przewodniczył abp Stanisław Gądecki, przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski.

Czytaj dalej

Przewodniczący Episkopatu: przestrzegajmy zasad bezpieczeństwa sanitarnego podczas uroczystości religijnych

  – Zwracam się z gorącym apelem do kapłanów i wiernych świeckich o skrupulatne przestrzeganie zasad bezpieczeństwa sanitarnego podczas celebracji liturgicznych – napisał przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski, abp Stanisław Gądecki,

Czytaj dalej
Skip to content