Pacjent w centrum uwagi – interdyscyplinarne sympozjum na UJD
W czwartek, 28 maja odbyło się Sympozjum Interdyscyplinarne „Pacjent w centrum terapii. Godność, autonomia i bezpieczeństwo Pacjenta w polskim systemie ochrony zdrowia”. Wydarzenie miało miejsce w Auli Magna A-22 na
Czytaj dalej