Piękno prowadzi do piękna – Aleksandra Szwejkowska-Belica podsumowuje konkurs im. Wandy Wiłkomirskiej

IV Konkurs Skrzypcowy Muzyki Polskiej im. Wandy Wiłkomirskiej zakończył się 13 listopada 2022 roku. Aleksandra Szwejkowska-Belica, dyrektor Konkursu, podsumowuje tegoroczne zmagania, nie ukrywając, że przygotowania do piątej edycji już się

Czytaj dalej

Przesłuchania do IV Konkursu Skrzypcowego Muzyki Polskiej im. Wandy Wiłkomirskiej zakończone

Przez 5 dni trwały przesłuchania do IV Konkursu Skrzypcowego Muzyki Polskiej im. Wandy Wiłkomirskiej. W niedzielę, 13 listopada odbył się koncert skrzypcowy laureatów konkursu, połączony z rozdaniem nagród pozaregulaminowych oraz

Czytaj dalej
Skip to content