Spotkanie z Mamą w 385 dniu peregrynacji w kościele Rektorackim
W piątek Oktawy Wielkanocnej, 25 kwietnia Ikona Nawiedzenia zawitała w kościele Rektorackim Najświętszego Imienia Maryi. Maryję wraz z parafianami oraz księżmi powitał abp Wacław Depo, metropolita częstochowski, który następnie przewodniczył
Czytaj dalej