33. Ogólnopolska Pielgrzymka Samorządu Terytorialnego
Na Jasnej Górze odbyła się 33. Ogólnopolska Pielgrzymka Samorządu Terytorialnego pod hasłem: „Z Patronką Samorządowców św. Kingą, budujemy wspólnotę Małych Ojczyzn”. Mszy św. dla zgromadzonych przewodniczył bp Andrzej Jeż, Delegat
Czytaj dalej