Profilaktyka – to jest to! – podsumowanie kampanii społecznej
Podsumowanie kampanii społecznej „Profilaktyka – to jest to!” odbyło się we wtorek, 25 listopada w gościnnych murach Zespołu Szkół Gastronomicznych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Częstochowie. Uczestniczyli w nim przedstawiciele władz
Czytaj dalej