Podsumowanie Orszaku Trzech Króli – spotkanie z najmłodszymi w Zespole Szkół im. gen. Andersa [ZOBACZ ZDJĘCIA]

We wtorek, 27 stycznia, w Zespole Szkół im. gen. Władysława Andersa w Częstochowie odbyło się podsumowanie tegorocznego Orszaku Trzech Króli. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie szkół ponadpodstawowych biorący udział w orszaku

Czytaj dalej
Skip to content