1% dla Filipa Łabęckiego

filip

Do końca kwietnia każdy, kto w minionym roku uzyskał dochód finansowy musi złożyć zeznanie podatkowe do Urzędu Skarbowego. Do tych, którzy jeszcze tego nie zrobili w imieniu rodziców małego Filipa zwracamy się z prośbą o przekazanie 1% na leczenie ich synka.

Filip Łabęcki to trzymiesięczny radomszczanin. Chłopiec urodził się z ciężką i bardzo rzadką wadą serca pod postacią wspólnego pnia tętniczego oraz ubytkiem w przegrodzie międzykomorowej. Dodatkowo lekarze zdiagnozowali atrezję przełyku bez przetoki tchawicznej. Od urodzenia chłopiec przebywa w szpitalu. O problemach związanych z leczeniem małego radomszczanina opowiada mama Filipa, Justyna Łabęcka:
[audio:http://czestochowskie24.pl/wp-content/uploads/2014/03/1.mp3]
Rodzice dziecka nie są w stanie sfinansować całości kosztów operacji, która ma odbyć się w Niemczech. Dlatego tak ważne są dla nich choćby najmniejsze datki pieniężne, które pozwolą uratować dziecku życie:
[audio:http://czestochowskie24.pl/wp-content/uploads/2014/03/2.mp3]
Każda, nawet najmniejsza pomoc to szansa dla chłopca na normalną egzystencję. Przekaż swój 1% na leczenie maluszka. W rocznym zaznaniu podatkowym PIT wpisz KRS 0000362564, natomiast w rubryce „informacje uzupełniające, cel szczegółowy 1%” wpisz Filip Łabęcki. Więcej informacji o chłopcu na facebookowym profilu „Serce Filipka”.

Mariusz Siemiński

Tagged with