To wasze zadanie: być tak blisko Jezusa, żeby wytrzymać każdą próbę i nigdy od niego nie odejść – abp Depo na pielgrzymce LSO
Pod hasłem „Uczniowie – Ministranci – Misjonarze”, w sobotę, 13 czerwca w parafii św. Piotra w Okowach w Białej, k. Wielunia odbyła się XIII Pielgrzymka Liturgicznej Służby Ołtarza Archidiecezji Częstochowskiej.
Czytaj dalej