Świąteczne granie z Kubą po raz trzeci w Częstochowie

Ta impreza odbyła się w Częstochowie już dwukrotnie i nadal cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Nie mogło jej więc zabraknąć w tegorocznym kalendarzu. Na 28 grudnia zaplanowano Świąteczne granie z Kubą.

Zapowiedzią wydarzenia była konferencja prasowa, która w środę, 5 grudnia odbyła się w Hali Sportowej Częstochowa. – Celem organizacji tej imprezy jest zebranie środków na rzecz Fundacji Ludzki Gest pomagającej dzieciom i młodzieży – powiedział reprezentujący Fundację brat Jakuba Błaszczykowskiego, Dawid. – Jeśli chodzi o nazwiska sławnych osób, który wezmą udział w imprezie, pojawią się m.in.: Artur Siódmiak, Kajetan Kajetanowicz, Joanna Jędrzejczyk, Marcin Wasilewski, Janusz Panasewicz, Ania Wyszkoni, Anita Włodarczyk, Piotr Małachowski i Maciej Janowski. Będzie też oczywiście Kuba Błaszczykowski.

Po rozgrywkach sportowych przyjdzie czas na wyjątkowy koncert, podczas którego wystąpią: Eldo, O.S.T.R., Z.B.U.K.U Małach & Rufuz, KaeN, TEDE i OSTRY Bezimienni.

Na Świąteczne granie z Kubą zapraszamy 28 grudnia na godz. 17.00 do Hali Sportowej Częstochowa. Uwaga! Zostało już niewiele cegiełek, które są jednocześnie biletami wstępu. O tym, gdzie można je kupić, przeczytamy na facebookowym fan page’u Fundacji Ludzki Gest.

Maciej Orman