W środę Raków podejmuje Podbeskidzie

W najbliższą środę Raków podejmie na własnym stadionie zespół Podbeskidzia Bielsko – Biała. Oba zespoły odniosły porażki w ostatniej kolejce. Częstochowski zespół przegrał na wyjeździe z Ruchem Chorzów 0 – 1, a Podbeskidzie na własnym stadionie uległo GKS Katowice 1 – 2. W obu przypadkach została przerwana także seria czterech zwycięstw z rzędu. – Tego spotkania nie powinniśmy przegrać, a o zwycięstwie Ruchu zadecydowała tylko chwilowa niefrasobliwość w polu karnym. Mieliśmy wiele sytuacji, które powinniśmy wykorzystać – mówił po meczu w Chorzowie trener Marek Papszun. Jedynego gola zdobył dla Ruchu w 54. min Bojan Marković. Miało to miejsc akurat w momencie, kiedy przyjezdni kibice demolowali sektor.
Najbliżsi rywale Rakowa w ostatniej kolejce od 24 minuty prowadzili po trafieniu Pawła Oleksego ale jeszcze w pierwszej połowie wyrównał Dawid Plizga, a w ostatniej minucie spotkania gola na wagę zwycięstwa strzelił dla GKS Katowice Adrian Błąd.
Po 12. kolejkach oba zespoły są sąsiadami w tabeli Nice I Ligi. Raków zajmuje aktualnie 6. lokatę z dorobkiem 17 punktów. Tyle samo zgromadzili na swoim koncie piłkarze Podbeskidzia, a dzieli ich od Rakowa jedynie gorszy bilans bramkowy. W środę zapowiada się zatem ciekawy pojedynek.
Dla kibiców, którzy zdecydują się zakupić bilety na dwa najbliższe mecze Rakowa, z Podbeskidziem i GKS Tychy przygotowano promocję. Pakiet wejściówek na dwa mecze w przedsprzedaży można zakupić w cenie: ulgowy 15 złotych i normalny 25 złotych. Przedsprzedaż biletów odbywa się w kasie MSP Raków w poniedziałek i wtorek w godzinach 9-19 oraz w internecie na stronie http://bilety.rksrakow.pl. W dniu meczu z Podbeskidziem można zakupić pakiet na dwa mecze w cenie: ulgowy 20 złotych i normalny 30 złotych. Mecz Raków – Podbeskidzie rozpocznie się w środę 18 października o godz. 15. 00 na stadionie Rakowa.