Ważna informacja dla kierowców: utrudnienia na Warszawskiej

roboty_drogowe_strona-30

Wydział Realizacji Inwestycji Miejskiego Zarządu Dróg i Transportu w Częstochowie informuje, że w najbliższych dniach kierowców podróżujących w rejonie ulicy Warszawskiej czekają utrudnienia. Od godziny 4:30 w piątek (2 października) do godzin popołudniowych tego samego dnia w związku z układaniem warstwy ścieralnej zamknięta będzie ulica Batalionów Chłopskich (wjazd na rondo z kierunku Jaskrowa) i Morsztyna (strona lewa i prawa). Ruch w tych miejscach będzie wahadłowy i sterowany ręcznie.

Również w piątek (2 października), od godziny 23:50 aż do 5:00 rano w sobotę (3 października) z tego samego powodu (układanie warstwy ścieralnej) zamknięte będzie ronda Dickensa, a także ulice Morsztyna i Dickensa.

Ciąg dalszy utrudnień dla kierowców rozpocznie się w poniedziałek (5 października). Od 4:30 rano do godzin popołudniowych nastąpi zamknięcie skrzyżowań ulicy Warszawskiej z ulicami Norwida i Hubermana oraz drogą dojazdową do parafii p.w. Opatrzności Bożej przy ulicy Warszawskiej 288. Ruch w tych miejscach będzie wahadłowy i sterowany ręcznie.

Wtorek (6 października) będzie ostatnim dniem utrudnień w ruchu w pobliżu ulicy Warszawskiej. Od 4:30 do godzin popołudniowych zamknięta zostanie droga dojazdowa łącząca ulicę Warszawską z ulicami Korzeniowskiego i Pajęczą,
a także pierwszy zjazd z ronda Batalionów Chłopskich w kierunku granic miasta (przed zjazdem na ulicę Batalionów Chłopskich). Ruch w tych miejscach będzie wahadłowy i sterowany ręcznie.