Kapłańskie pielgrzymowanie przez dekanat św. Wojciecha w Wieluniu

Nieprzerwanie od 20 dni trwa „Modlitwa serc i stóp kapłańskich w intencji powołań”. W sobotę 4 sierpnia kapłani pielgrzymowali przez parafie dekanatu św. Wojciecha w Wieluniu.

Pielgrzymi podzielili się na dwie grupy. Z kościoła św. Andrzeja Boboli w Masłowicach wyruszyli: bp Andrzej Przybylski, ks. prof. Mariusz Sztaba, dk Mateusz Olejnik i Mariusz Książek. Natomiast ks. prof. Marian Duda, ks. Janusz Parkitny, ks. Piotr Zieliński i ks. Kamil Kidawski rozpoczęli pielgrzymkę w kościele św. Stanisława BM w Wieluniu.

Kapłani pielgrzymujący 4 sierpnia przeszli przez teren następujących parafii: św. Andrzeja Boboli w Masłowicach, św. Stanisława BM w Wieluniu, św. św. ap. Piotra i Pawła w Sieńcu, św. Mikołaja w Wierzchlesie, św. św. Joachima i Anny w Kraszkowicach, św. Franciszka z Asyżu w Toporowie, św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Mierzycach, św. Jana Chrzciciela w Łaszewie, Najświętszego Serca Pana Jezusa w Dzietrznikach, św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Pątnowie i św. Wojciecha BM w Rudzie.

W niedzielę 5 sierpnia kapłani będą pielgrzymować po parafiach dekanatu osjakowskiego.

MO