Zaproszenie na Święto Bożego Ojcostwa

„Święto Bożego Ojcostwa z Maryją” – to nazwa trzydniowego spotkania modlitewnego, które odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia w Częstochowie z inicjatywy Wspólnoty Bożego Ojcostwa. Wstęp na „Święto” jest bezpłatny.

Zaproszeni są wszyscy, wszyscy którzy mają Boga za Ojca. Dla nas zorganizowanie takiego święta jest przypomnieniem wszystkim, którzy może trochę o tym zapomnieli, że są dziećmi Bożymi. To jest również zaproszenie dla tych, którzy gdzieś od Pana Boga odeszli, którzy może po cichu tęsknią za Bogiem jako Ojcem, za Domem Ojca. Święto Bożego Ojcostwa ma być takim świętem, podczas którego każdy będzie mógł usłyszeć gdzieś głęboko w swoim sercu „jesteś moim kochanym synem”, „jesteś moją ukochaną córką” – mówi ks. Remigiusz Lota, moderator wspólnoty.

Święto Bożego Ojcostwa rozpocznie się w piątek 3 sierpnia w Domu Ojca przy ul. św. Rocha 212 o 18.00 od uroczystego zakończenia 9-miesięcznej Nowenny o powrót synów marnotrawnych do Domu Ojca, na 20.00 zaplanowano projekcję filmu „Bóg na pierwszym miejscu”. W sobotę 4 sierpnia o 18.00 w kościele Najświętszego Imienia Maryi przy Alei NMP 56 rozpocznie się Msza św., po której odbędzie się koncert „Miłości pragnę…” w wykonaniu Darka Wojtala oraz spacer ewangelizacyjny w Alejach. Z kolei w niedzielę 5 sierpnia o 15.00 w Wyższym Seminarium Duchownym rozpocznie się Msza św. pod przewodnictwem bp. Andrzeja Przybylskiego, po której uczestnicy wezmą udział w musicalu „Życie Maryi” w wykonaniu zespołu Guadalupe z Lublina.

PK