Częstochowski teatr wychodzi naprzeciw rowerzystom

Z racji tego, że rozpoczął się sezon rowerowy, 30 kwietnia w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Częstochowie będzie można kupić bilety na wybrane spektakle w promocyjnych cenach.

Karolina Ledziak z częstochowskiego teatru wyjaśnia związek pomiędzy rowerami a tańszymi biletami:

Mamy wiosnę, a ponieważ my pracownicy teatru bardzo lubimy rowery, postanowiliśmy zorganizować u nas akcję promocyjną specjalnie dla rowerzystów. Dlatego już jutro zapraszamy wszystkich rowerzystów do kasy teatru, w godzinach od 10.00 do 18.00. Jedynym warunkiem, aby zakupić te bilety, jest po prostu przyjazd na rowerze.

Aby umożliwić rowerzystom zakup biletów w tym dniu, teatr otworzy na tę okazję okno kasowe od strony ulicy Kilińskiego. Jednak część spektakli nie jest objęta promocją, mówi Karolina Ledziak:

Bilety będzie można zakupić na spektakle częstochowskiego teatru, z wyłączeniem spektakli premierowych, gościnnych oraz spektaklu „Czyż nie dobija się koni?”. Można zakupić bilety już do końca maja i do połowy czerwca, bo do tego czasu trwa sezon. Mamy nadzieję, że taka akcje się jeszcze powtórzy, rozpoczął się teraz sezon, więc myślę, że ponownie zaprosimy rowerzystów do teatru — mówi Karolina Ledziak.

Pełny repertuar znajduje się na stronie internetowej Teatru im. Adama Mickiewicza www.teatr-mickiewicza.pl.

AK