I Radomszczański Bieg Ekstremalny już 30 września

W najbliższą sobotę, 30 września, w Radomsku odbędzie się I Radomszczański Bieg Ekstremalny „Radomsko Extreme”. Impreza wzorowana jest na popularnym biegu z przeszkodami. Uczestnicy będą musieli wykazać się nie tylko sprawnością fizyczną i wytrzymałością, ale też siłą psychiczną.

Na trasie biegu o długości 8 kilometrów z pewnością nie zabranie przeszkód terenowych (takich jak woda, błoto, bagna) i sztucznych (zasieki, ścianki, przeszkody linowe) oraz innych atrakcji. Łącznie przewidziano około 16 różnych konkurencji oraz zadania od instruktorów.

Start biegu zaplanowany jest o godz. 12.00 w Parku Świętojańskim, meta wyścigu znajdować się będzie w Parku Solidarności. Organizatorzy w pakiecie startowym zapewniają koszulkę oraz napój izotoniczny. Każdy uczestnik, który prześle swoje zgłoszenie na 7 dni przed biegiem RADOMSKO EXTREME otrzyma także upominkowy medal. Wpisowe wynosi 50 zł.

Warunkiem zapisania się na bieg jest przesłanie wypełnionego formularza na adres: mosir@radomsko.pl z zaznaczeniem w temacie: BIEG EKSTREMALNY i uiszczenie wpisowego na konto:

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
ul. Leszka Czarnego 22, 97-500 Radomsko
08 1560 0013 2003 6902 5000 0001

lub w kasie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomsku.

Zapraszamy do udziału!

Formularz i regulamin do pobrania na stronie internetowej www.mosir.radomsko.pl