Kiermasz wielkanocny w Łazach

Już po raz kolejny przed Wielkanocą Łazy zapraszają na wyjątkowy kiermasz. Wystawcy ze świątecznymi towarami i niespodziankami pojawią się w centrum miasta, na placu przy fontannie już w najbliższą sobotę (8 kwietnia) od godziny 8.00 do 15.00.
Świąteczne kiermasze organizowane przed Bożym Narodzeniem i Wielkanocą stały się już tradycją w Łazach i przyciągają wielu mieszkańców – zauważa Burmistrz Łaz Maciej Kaczyński.
Kiermasz to nie tylko możliwość do spotkania przed Świętami i zrobienia zakupów, ale także jedyna okazja do kupienie innych towarów niż np. w popularnym supermarkecie. Podczas kiermaszu będzie można nabyć m.in. rękodzieło artystyczne, ozdoby świąteczne, świąteczne smakołyki i ceramikę.
Wszyscy chętni będą mogli także wstąpić do pobliskiego Miejskiego Ośrodka Kultury, gdzie o godzinie 10.00 rozpocznie się Gminny Przegląd Twórczości Przedszkolnej „STOKROTKOWO”. W przeglądzie wystąpią dzieci z placówek przedszkolnych z terenu Miasta i Gminy Łazy. Występy dzieci – wokalne i taneczne będzie oceniać jury.