Kino pod gwiazdami w Łazach

Już po raz trzeci w centrum Łaz pojawi się wielki filmowy ekran. W piątek (18 sierpnia) wszyscy chętni będą mogli zobaczyć dwa filmy w ramach akcji „Kino pod gwiazdami”.
Przygotowaliśmy dwa seanse. Podobnie jak w ubiegłych latach na początek bajka dla dzieci, następnie film dla starszej publiczności – zachęca Grzegorz Piłka, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach. O godz. 20.00 zobaczymy bajkę „Był sobie człowiek”, a o godzinie 21.30 komedię „Za jakie grzechy, dobry Boże?”. Oczywiście przy niesprzyjającej pogodzie seans zostanie przeniesiony na inny termin – zastrzega dyrektor MOK Łazy.
Seans w centrum Łaz to nie tylko okazja do spotkania z kinem, to także możliwość odwiedzenia zrewitalizowanego centrum miasta, odpoczynku przy fontannie na placu przy Centrum Kultury – dodaje Ilona Pelon, Sekretarz Miasta w Łazach. Kino pod gwiazdami to świetna okazja do obejrzenia filmu inaczej niż zwykle: na leżaku, kocu, na leżąco lub na stojąco. Organizatorem seansu są: Urząd Miasta w Łazach, Miejski Ośrodek Kultury w Łazach oraz Park Wodny Jura w Łazach.

Zapraszamy na Plac Dworcowy w Łazach 18 sierpnia o godz. 20.00.