Urszula Bauer: „Więcej dla Myszkowa”

„Więcej dla Myszkowa” – to hasło Prawa i Sprawiedliwości ogłoszone podczas konwencji wyborczej, która odbyła się w sobotę 29 września w Miejskim Domu Kultury w Myszkowie. W jej trakcie Urszula Bauer, Śląska Kurator Oświaty i kandydatka PiS na burmistrza Myszkowa zaprezentowała swój program oraz przedstawiła kandydatów do Rady Miasta oraz Rady Powiatu.

Do głosowania na Urszulę Bauer zachęcali m.in. Jadwiga Wiśniewska, Poseł do Parlamentu Europejskiego oraz Szymon Giżyński, Wiceminister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Urszula Bauer, kandydatka Prawa i Sprawiedliwości na burmistrza Myszkowa, podkreśla, że „Więcej dla Myszkowa” to nie tylko hasło – to konkretna propozycja dla miasta, m.in. przystąpienie do projektu Mieszkanie+, utworzenie pierwszego publicznego żłobka i inicjatywa „przyjazny urząd”.

Urszula Bauer jest absolwentką filologii polskiej w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Częstochowie. Pierwsze doświadczenia w zawodzie nauczyciela języka polskiego zdobywała w Szkole Podstawowej nr 11 w Będzinie. W latach 1989-2007 była nauczycielką w Szkole Podstawowej nr 1 im. A. Mickiewicza (później Gimnazjum nr 1) w Myszkowie. Przez dziewięć lat, od 2007 roku, pracowała w częstochowskiej delegaturze Kuratorium Oświaty w Katowicach, m.in. jako dyrektor placówki. Wiele lat była wiceprzewodniczącą NSZZ „Solidarność” nauczycieli myszkowskich szkół.

ALM, PK

Zdjęcia: Poseł do Parlamentu Europejskiego Jadwiga Wiśniewska