Do boju AZS!

Przed nami Mecz Inauguracyjny: AZS Częstochowa vs. UKS Mickiewicz Kluczbork, który odbędzie się w sobotę 29 września br. w Hali Sportowej w Częstochowie.

O przygotowaniach i nastrojach zawodników mówi prezes klubu Kamil Filipski:

Przygotowania idą pełną parą. Wiadomo, że pierwszy mecz i inauguracja są okresem dość trudnym, bo wiele rzeczy robimy jakby ponownie, po raz pierwszy. Musimy przygotować całą strategię, linię komunikacji i to jak będziemy w tym roku pracowali nad promocją meczu. Nasze przygotowania koncentrują się też w bardzo dużej mierze na pewnym wydarzeniu, które myślę, że na dniach ogłosimy na naszych portalach społecznościowych.

Więcej na ten temat dowiemy się podczas konferencji prasowej, która odbędzie się tuż przed meczem – w sobotę 29 września o godzinie 16.00 w Hali Sportowej Częstochowa (sala konferencyjna, 3 piętro).

Od ostatniego turnieju, w składzie zespołu pojawiło się dużo zmian. Oficjalnie dołączył do niego m.in. Mateusz Piotrowski, który będzie grał na pozycji atakującego.

Mateusz trenuje już z nami od bardzo dawna, to był jeden z pierwszych zawodników którzy do nas przyjechali i z nami trenowali. Oczywiście poprzez te wszelkie zawirowania związane z licencją, z pewną niepewnością i jakimiś problemami, które były między sezonami, kontraktów nie mogliśmy finalizować, dlatego też te formalności trwały i w przypadkach kilku zawodników jeszcze trwają. Wiem, że dzisiaj będzie na pewno na portalach społecznościowych ogłoszone kolejne nazwisko, a przed nami jeszcze przynajmniej dwa, trzy – mówi Kamil Filipski.

Kibiców i sympatyków AZS-u zapewne ucieszy informacja o bezpłatnych wejściówkach na sobotni mecz:

Na ten pierwszy mecz chcemy zaprosić wszystkich za darmo. Nie będzie żadnych biletów, można śmiało wejść z całą rodziną i zobaczyć ten pierwszy mecz w wykonaniu AZS-u Częstochowa.

Prezes Kamil Filipski ma nadzieję, że już w sobotę będziemy mogli świętować zwycięstwo częstochowskiego klubu.

KF

foto źródło: AZS Częstochowa