„Samograj” Teatru Pinokio już w sobotę w MDK Radomsko

„Tydzień z teatrem” w Miejskim Domu Kultury w Radomsku obejmuje również propozycje dla najmłodszych. 1 kwietnia (sobota) o godz. 15.00 odbędzie się spektakl „Samograj” Teatru Pinokio w Łodzi, a wcześniej warsztaty dla pedagogów.

„Nic się nie dzieje samo, tylko czasem trudno nam dostrzec siłę, która zmienia rzeczywistość. Słyszymy dźwięk, ale nie wiemy skąd się wydobywa. Widzimy obrazy pełne niezliczonych barw, ale nie wiemy do kogo należy pędzel, który je rozprasza. Przyglądamy się światu wokół nas by odkryć kto jest autorem partytury, która czyni go tak niezwykłym, ale gubimy się w pułapce domysłów. I choć nie wiemy, w czym tkwi tajemnica, jesteśmy przecież jej częścią. A gdybyśmy tak, odrzucając obawę przed konsekwencjami, spróbowali w przestrzeni sceny sami stworzyć świat, ulegając przemożnej sile kreacji… Może uda nam się choć trochę zbliżyć do tajemnicy, której wszyscy szukamy. Bez zbędnych słów, za pomocą obrazu i muzyki oddamy się przyjemności animacji, poszukując świata poezji i iluzji” (źródło: www.teatrpinokio.pl)

Reżyseria: Konrad Dworakowski. Występują: Żaneta Małkowska, Małgorzata Krawczenko, Hanna Matusiak, Ewa Wróblewska, Piotr Osak, Łukasz Batko, Łukasz Bzura, Natalia Wieciech.

Spektakl dla dzieci w wieku 5+. Informacje o biletach na stronie internetowej www.mdkradomsko.pl.