Rada Ministrów przyjęła projekt ustawy dotyczący korzystania z telefonów komórkowych w szkołach
Rada Ministrów na posiedzeniu 2 czerwca 2026 r. przyjęła pakiet projektów ustaw służących ochronie dzieci, w tym projekt ustawy regulującej korzystanie przez uczniów z telefonów komórkowych i innych urządzeń elektronicznych
Czytaj dalej