Abp Depo wyświęcił dwóch nowych diakonów [ZOBACZ ZDJĘCIA]
W sobotę 16 maja w Archikatedrze Świętej Rodziny w Częstochowie abp Wacław Depo wyświęcił dwóch nowych diakonów. Tego dnia Dominik Pilecki oraz Oskar Wilk przyjęli z rąk metropolity częstochowskiego pierwszy
Czytaj dalej