„Życie” ks. Paśnika

Już 7 lutego do Częstochowy przyjedzie ks. Arkadiusz Paśnik. Niezwykły duszpasterz oraz autor bestsellerów opowiadać będzie o swojej najnowszej książce „Życie”. Spotkanie poprzedzi Msza Święta w parafii św. Zygmunta o godz. 18.

Najnowsza książka ks. Arkadiusza Paśnika porusza serca i motywuje do zmiany na lepsze. Autor zaprasza czytelnika w podróż po ludzkim życiu, do poszukiwania odpowiedzi na najważniejsze pytania stawiane przez Boga oraz nas samych. Książka składa się z krótkich, pełnych znaczeń opowiadań, które pokazują, że życie jest niepowtarzalne. O tym, dlaczego warto posłuchać ks. Arkadiusza Paśnika, mówi Aleksandra Mieczyńska – wicedyrektor rozgłośni Radio Fiat.

– To człowiek bardzo autentyczny, także jako ksiądz. Od jakiegoś czasu pisze też książki. Pierwszą była „Obietnica”. Jego kolejna już książka zatytułowana „Życie” to dotknięcie życia – zatrzymane chwile, będące autentycznymi historiami, zapisanymi przez autora w prosty i autentyczny sposób. Na poprzednie spotkanie z ks. Paśnikiem przyszło bardzo dużo osób. Mamy nadzieję, że teraz również tak będzie, ponieważ naprawdę warto.

Ks. Arkadiusz Paśnik jest kapłanem diecezji lubelskiej. Książki pisze, bazując na doświadczeniach własnych lub swoich bliskich. „Życie” to kolejna pozycja wydana przez Edycję Świętego Pawła. Spotkanie autorskie odbędzie się w Sali Muzyczno-Teatralnej Zygmunt już 7 lutego o godz. 19.

ABK