Bezpłatne szkolenie dotyczące PPK dla pracodawców

Fot. gov.pl

Oddział ZUS w Częstochowie organizuje bezpłatne szkolenie on-line „PPK – przygotuj swoją firmę na Pracownicze Plany Kapitałowe”, które odbędzie się 11 lutego, w godzinach od 9:00 do 11:00. Tym razem nie trzeba nawet wychodzić z domu, czy firmy, by wziąć w nim udział. Wystarczy wcześniej się zgłosić.

11 lutego podczas wirtualnego spotkania ekspert regionalny z Polskiego Funduszu Rozwoju Portalu PPK przedstawi założenia programu PPK oraz umożliwi uczestnikom zadawanie pytań w czasie konsultacji na czacie.

– Udział w szkoleniu jest bezpłatny. W trakcie webinarium prowadzący omówi zasady funkcjonowania oraz założenia programu PPK, przedstawi szczegółowy zakres ustawy o Pracowniczych Planach Kapitałowych. Zaprezentuje główne wyzwania stojące przed pracodawcami, a także omówi korzyści dla pracowników i odpowie na pytania oraz wątpliwości uczestników webinarium – poinformowała Beata Kopczyńska, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa śląskiego.

Zapisy osób chętnych odbywają się drogą elektroniczną pod adresem e-mail: zus.szkolenia.czewa@zus.pl.

W zgłoszeniu należy podać e-mail (na który ZUS wyśle zaproszenie z linkiem do spotkania) oraz numer telefonu do kontaktu. Zapisy przyjmowane są do 9 lutego 2021 r. Szkolenie odbędzie się za pośrednictwem platformy Microsoft Teams. Dzień przed spotkaniem na adres e-mail wysłany zostanie link do dołączenia do webinarium.

BNO/ZUS

Skip to content