​Konkurs na sztandar III LO im. dr. Władysława Biegańskiego w Częstochowie rozstrzygnięty. Miał on charakter otwarty i był skierowany do uczniów tworzących społeczność szkoły.

Złożono 10 projektów sztandaru. Z tego wybrany został projekt powiązany – awers z jednej propozycji, rewers z drugiej. Na jednej stronie będzie godło Rzeczypospolitej Polskiej, a na drugiej napis “III LO im. dr. Władysława Biegańskiego w Częstochowie”, portret Władysława Biegańskiego i jego myśl “Więcej wymagaj od siebie, a mniej od innych” – mówi Jan Randak, dyrektor placówki.

20 października 2018 roku III LO im. dr. Władysława Biegańskiego w Częstochowie będzie obchodziło swoje 25-lecie istnienia. Z kolei w środę 21 marca odbędzie się dzień otwarty w szkole.

PK

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content