Family Spot Częstochowa zaprasza na październikowe wydarzenia, które skupiać się będą na więziach. To doskonała okazja do rozwijania się razem z innymi rodzicami i czerpania radości z życia rodzinnego.

Jak zaznacza Katarzyna Kaczmarzyk ze Związku Dużych Rodzin 3+, przewodnicząca koła w Częstochowie i animator rodzinny dotychczasowe warsztaty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Październik w Family Spot Częstochowa to miesiąc pełen inspiracji, twórczości oraz okazja do budowania silniejszych relacji między rodzicami a dziećmi:

– W trakcie październikowych spotkań będziemy się integrować, animować oraz tworzyć przestrzeń do budowania relacji rodzinnych. Skrzynia Rodzinnych Talentów to wyjątkowe wydarzenie, które pozwoli nam odkryć talenty i pasje każdej rodziny. Warsztaty Dzieci w Sieci – warto dowiedzieć się, jak bezpiecznie korzystać z internetu i jak rozmawiać z dziećmi na ten temat. Refleksja nad więziami rodzinnymi to temat, który zawsze warto rozważać. Spotkanie pozwoli nam zastanowić się nad tym, jakie style więzi funkcjonują w naszych rodzinach i jak możemy je umocnić.

Katarzyna Kaczmarzyk wyjaśnia również, gdzie znaleźć szczegóły dotyczące wydarzeń oraz w jaki sposób zapisać się na nie:

– Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku Stowarzyszanie na Recz Pomocy Dziecku i Rodzinie. Na wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy SMS pod nr 733 722 488. Serdecznie zapraszamy wszystkie rodziny do wzięcia udziału w październikowych wydarzeniach. Wszelkie szczegóły znajdują się pod adresem www.czestochowa3plus.pl oraz na facebooku Związek Dużych Rodzin 3 plus – koło w Częstochowie.

Family Spot to miejsce przyjazne rodzinie, sprzyjające rozwojowi i budowaniu oraz pielęgnowaniu więzi rodzinnych. To tutaj można nauczyć się zdobywać i zwiększyć swoje kompetencje rodzicielskie, ale również nawiązać nowe relacje oraz do wspólnie spędzić czas z dziećmi.

LN

Skip to content