Częstochowska policja poszukuje zaginionej matki i córki

Policjanci z Częstochowy poszukują zaginionej 45-letniej Aleksandry Wieczorek oraz jej 15-letniej córki Oliwii. Zaginione 10 lutego, wraz z psem rasy shih tzu, w nieznanych okolicznościach opuściły mieszkanie w Częstochowie przy ul. Bienia i do chwili obecnej nie nawiązały kontaktu z bliskimi.

– Apelujemy do osób, które wieczorem lub w nocy z 10 na 11 lutego widziały osoby poruszające się srebrnym samochodem osobowym Ford Focus o numerze rejestracyjnym SC 1836F. Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje w tej sprawie, lub nagranie z kamerki samochodowej, rejestrujące przemieszczający się pojazd, proszony jest o kontakt z Policją pod numerem 112 lub 997 – apelowała podkom. Sabina Chyra-Giereś z Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie.

Rysopis Aleksandry Wieczorek: wzrost 165 cm, sylwetka średnia, włosy ciemne do ramion, oczy ciemne, nos prosty, uszy przylegające, uzębienie pełne. W chwili zaginięcia mogła być ubrana w ciemnozieloną kurtę zimową do kolan i ciemne spodnie.

Rysopis Oliwii Wieczorek: wzrost 170 cm, sylwetka szczupła, włosy długie ciemny blond, oczy niebieskie, nos prosty, uszy przylegające, uzębienie pełne. W chwili zaginięcia mogła być ubrana w krótką białą kurtę zimową z kapturem obszytym jasnym futerkiem.

BNO

 

Skip to content