Przypominamy o zmianie opłat w autobusach miejskich

tramwaj

Przypominamy, że dwa tygodnie temu, od 1 lipca, zmieniły się zasady opłat za bilety w częstochowskiej komunikacji miejskiej. Połączenia nocne kosztowały wcześniej 5 zł i 40 gr. Obecnie taryfy zrównały się z cenami za połączenia dzienne. Zwykły bilet kosztuje 3 zł, a ulgowy 1 zł i 50 gr. [audio:https://czestochowskie24.pl/wp-content/uploads/2014/07/mpk-nocne-autobusy.mp3]

– mówi Tomasz Danek z MPK w Częstochowie. Tramwaje nocne jeżdżą przez cały tydzień, natomiast autobusy nocne tylko z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę.

Krzysztof Rygalik

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content