Częstochowa wielbi BOGA na Bieganie – z MOCĄ!!!

uwielbienie 77 fm

Przed nami wielkie wydarzenie – koncert uwielbienia Boga na placu Biegańskiego w Częstochowie w uroczystość Bożego Ciała. Zespół 77 Formacja z Mocą zachęca, aby pokazać, że jest nas w Częstochowie wielka rzesza, rzesza ludzi, którzy chcą uwielbiać Boga. Będziemy śpiewać, tańczyć, łamać się chlebem.

Warto na to wydarzenie przyprowadzić rodziny i znajomych, zapukać z zaproszeniem do sąsiadów. Organizatorzy zachęcają, aby razem przeżyć Dobry Wieczór z Mocą, jak wierzymy – z Mocą Bożą.

To wydarzenie już w Uroczystość Bożego Ciała – Czwartek 4 czerwca godz. 19.30 – plac Biegańskiego.

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content