I Kłobuckie Warsztaty Muzyki Liturgicznej już w następny weekend

Od 1 do 3 grudnia w parafii św. Marcina w Kłobucku odbędą się I Kłobuckie Warsztaty Muzyki Liturgicznej, które poprowadzi Hubert Kowalski. Zaproszeni do udziału są dosłownie wszyscy, miejsca jeszcze są, ale ich ilość się kurczy zatem, warto się pospieszyć!

O idei, która będzie towarzyszyć pierwszym dniom grudnia w Kłobucku, opowiada oraz zaprasza do udziału ks. Paweł Caban:

Wielkimi krokami zbliża się 1-3 grudnia, czyli kolejny już weekend. W naszym sanktuarium w Kłobucku będą to pierwsze Kłobuckie Warsztaty Muzyki Liturgicznej “Nabierzcie ducha i podnieście głowy”, na które serdecznie, serdecznie zapraszamy. Jeśli jeszcze są jacyś spóźnialscy, którzy chcieliby się zapisać, no to są to dosłownie ostatnie dni. Rozesłaliśmy pliki z nagraniami i z nutami śpiewów, które będziemy wykonywali. Wszystkich zapraszamy serdecznie 3 grudnia na godzinę 12:00. Wtedy odbędzie się w Kościele świętego Marcina w Kłobucku uroczysta Msza święta, w czasie której o śpiewy i muzykę zadbają właśnie uczestnicy pierwszych Kłobuckich Warsztatów Muzyki Liturgicznej. Zapraszamy serdecznie na ucztę duchową do kościoła św. Marcina, sanktuarium Matki Bożej Kłobuckiej.

Więcej szczegółowych informacji na temat zbliżających się warsztatów można znaleźć na stronie internetowej parafii św. Marcina w Kłobucku. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Metropolita Częstochowski Arcybiskup Wacław Depo oraz Burmistrz Gminy Kłobuck Jerzy Zakrzewski. Patronat medialny sprawują Radio Fiat, portal czestochowskie24.pl oraz Tygodnik Katolicki Niedziela.

Skip to content