Rekolekcje wielkopostne „Last Minute”

Źródło fot. radiojasnagora.pl

Na Jasnej Górze, w Kaplicy św. Józefa w dniach od 29 do 31 marca, czyli w ostatnie trzy dni 6-tygodniowego czasu przygotowania do Świąt Wielkanocnych, będzie możliwość przeżycia rekolekcji wielkopostnych.

– Niedziela Palmowa rozpoczyna szczególny czas, czyli Wielki Tydzień. To ostatnie dni na to, abyśmy dobrze przygotowali się do celebrowania Triduum Paschalnego, a później do radości płynącej ze Zmartwychwstania Chrystusa. Chciałbym serdecznie zaprosić na rekolekcje, które rozpoczną się 29 marca w kaplicy św. Józefa na Halach Jasnogórskich – zapraszał o. Wojciech Dec, opiekun Duszpasterstwa „Hale”.

Rekolekcje wielkopostne „Last Minute” skierowane są do wszystkich tych, którzy nie uczestniczyli jeszcze w wielkopostnym nauczaniu, a chcieliby lepiej przeżyć Wielki Tydzień.

– Rekolekcje w tym roku poprowadzi o. Dariusz Nowicki. W poniedziałek 29 marca o godz. 19:00 – Msza św. z konferencją. Podobnie we wtorek. Natomiast w środę również o 19:00 odbędzie się konferencja, Nabożeństwo Pokutne i możliwość przystąpienia do Sakramentu Pokuty i Pojednania – dodał o. Dec.

Rekolekcje Wielkopostne z Kaplicy św. Józefa na jasnogórskich halach będą transmitowane online na facebookowym profilu Radia Jasna Góra oraz na kanale YouTube jasnogórskiego sanktuarium.

BNO
Dźwięki: Radio Jasna Góra