Jurajski Festiwal Kolęd i Pastorałek w Łazach

Fot. Miejski Dom Kultury w Łazach

Najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki w oryginalnych aranżacjach. Soliści w różnym wieku, duety, zespoły i chóry. Dziesiątki osób, dla których muzyka jest pasją i miłością. Już po raz szósty w Miejskim Ośrodku Kultury w Łazach organizowany jest Jurajski Festiwal Kolęd i Pastorałek online.

W ubiegłym roku zgłosiło się ponad 1000 osób z całej Polski. Wśród nich dorośli, także seniorzy, młodzież i dzieci. – To wspaniały znak. Nasz festiwal staje się coraz bardziej popularny w gronie artystów – mówi Grzegorz Piłka, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach.

– Wydarzenie cieszy się coraz większym zainteresowaniem wykonawców w całym kraju. W tym roku ze względu na epidemię wszystkie działania konkursowe zostały zaplanowane w trybie online. Przesłuchania materiałów przesłanych przez tegorocznych uczestników festiwalu odbędą się w dniach 7-9 stycznia. Koncert podsumowujący zaplanowaliśmy 17 stycznia 2021 roku, także w wersji internetowej.

Termin wysłania nagranych prezentacji video upłynął 3 stycznia. Teraz czekamy na wybór najlepszych artystów, ogłoszenie wyników oraz koncert galowy. Wszystkim uczestnikom VI Jurajskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Łazach życzmy powodzenia i dalszych sukcesów w świecie kultury.

ABK

Fot. Miejski Dom Kultury w Łazach
Skip to content