Już jutro (15.05) w Miejskim Ośrodku Kultury „Centrum” w Zawierciu odbędzie się szósta edycja konkursu Mam Talent od Jezusa – imprezy organizowanej cyklicznie od kilku lat, skierowanej do dzieci i młodzieży.

Podczas koncertu na scenie wystąpi łącznie 27 uczestników. Jak przekonuje dyrektor Szkoły Podstawowej nr 9 w Zawierciu Dorota Pytlik, choć liczba ta jest mniejsza niż przed rokiem, to poziom zmagań z pewnością będzie wysoki. A celem samej imprezy jest przede wszystkim dobra zabawa i pogłębianie wiary.

– Po pierwsze wielbimy Pana Boga i dziękujemy za dar jakim jest talent – mówi Dorota Pytlik. – Parę lat temu, kiedy aktywnie działał w Zawierciu Zespół ds. Nowej Ewangelizacji, w ciągu roku podejmowaliśmy różne działania i zawsze zastanawialiśmy się jak włączyć w to dzieło jak największą liczbę osób. I tak zrodził się pomysł na ten konkurs.

Początek przesłuchań o godzinie 9.30. Laureaci konkursu będą mieli okazję zaprezentować się szerszej publiczności podczas czerwcowych Dni Zawiercia. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął abp Wacław Depo, a patronem medialnym są Radio Fiat i portal czestochowskie24.pl.

MD

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content