W związku z dużym zainteresowaniem I edycją szkolenia kobiet w zakresie walki wręcz – „Samoobrona Kobiet” planowana jest realizacja II edycji szkolenia. Zgłoszenia do II edycji przyjmowane będą do 15 czerwca 2017 r. (planowany termin rozpoczęcia szkolenia – wrzesień 2017 r.)
Szczegółowe informacje dostępne na stronach internetowych: www.mon.gov.pl/samoobrona-kobiet/ oraz www.czestochowa.wku.wp.mil.pl. Osobą odpowiedzialną w zakresie przedmiotowego projektu na szczeblu WKU w Częstochowa jest Pani Ewa Danusiewicz tel. 261 101 634.

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content