Skra Ladies. Lekcja odrobiona – Knurów pokonany

Wysokim zwycięstwem zakończyły rywalizację z MTS Knurów nasze piłkarki. Skra Ladies pewnie pokonała rywalki 8:1 i umocniła się na pierwszym miejscu w tabeli III ligi.

Mecz z outsiderem rozgrywek miał być formalnością, a zwycięstwo nie miało być ani przez moment zagrożone. Stało się jednak nieco inaczej. Co prawda nasze piłkarki odniosły przekonujące zwycięstwo, ale początek spotkania był niemałym zaskoczeniem.

Nasze panie już w 4. minucie wpadły pod zimny prysznic. Pierwsza akcja spotkania przyniosła gola rywalkom. Na szczęście początkową dekoncentrację udało się zażegnać i w kolejnych minutach strzelały już tylko nasze piłkarki. Od wyrównania (7. minuta) nasze panie rządziły i dzieliły na boisku. Gole zdobywały: Liczko, Młynek, Kaczmarzyk, Wojciechowska i Ślusarczyk.

Za tydzień rozegrana zostanie ostatnia kolejka spotkań, w której nasz zespół zmierzy się w Myszkowie, w derbowym pojedynku z miejscowym MKS.

III liga kobiet
Skra Ladies Częstochowa – MTS Knurów 8 – 1
KS Skra: Juszczyk – Kaczmarzyk, Połcik, Włoch, Dzianak (73’ Pietrzak) – Chrząstek (58’ Ślusarczyk), Tomczyk, Wojciechowska, Grajcar – Liczko, Młynek (76’ Kosmala)

Gole zdobywały:

0 – 1 MTS – 4’
1 – 1 Liczko – 7’
2 – 1 Młynek – 11’
3 – 1 Liczko 18’
4 – 1 Młynek – 23’
5 – 1 Kaczmarzyk – 32’
6 – 1 Wojciechowska  – 55’
7 – 1 Młynek – 66’
8 – 1 Ślusarczyk – 78’

foto i tekst: www.ks-skra.pl