Sylwester w Kokotku

NINIWA to ogólnopolskie Oblackie Duszpasterstwo Młodzieży. Jego trzon stanowią lokalne wspólnoty prowadzone przy parafiach, które skupiają w sumie ok. 300 młodych w całej Polsce. Inicjatywa ta prowadzona jest przez Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej.

Podobnie jak rok temu, Oblaci organizują zabawę sylwestrową, która łączy się z klimatem Festiwalu Życia. Chętnych czeka o północy składanie życzeń, a o 00.15 noworoczna Msza św. i zabawa do białego rana.

Jest to impreza sylwestrowa bezalkoholowa, która odbędzie się w oblackim centrum młodzieży NINIWA w Kokotku. Sama zabawa będzie odbywała się oczywiści na sali bankietowej. Mamy już zamówionego profesjonalnego wodzireja, który poprowadzi imprezę. Sylwester rozpocznie się o 19.00, o północy jest przerwa na składanie życzeń i Mszę św., a później do rana już trwa zabawa – mówi jeden z pracowników NINIWY, Marcin Szuścik.

Zabawę sylwestrową poprzedzać będą rekolekcje na koniec roku „Alfa i Omega”, prowadzone w dniach 28-31 grudnia. Więcej informacji o rekolekcjach i sylwestrze można znaleźć na stronie organizatora.

KF