Warsztaty w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym

8c19331e3662e217008bedc8e4d2a2c5

25 września br. (piątek) o godz. 11.00 w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Najświętszej Marii Panny w Częstochowie odbędzie się spotkanie skierowane do wszystkich kobiet w ciąży oraz rodziców małych dzieci. Tematyka forum oscylować będzie wokół problemu bezpieczeństwa najmłodszych.

Najbliższe ze spotkań sygnowane jest hasłem: „Najczęstsze problemy u małego dziecka, gorączka” oraz „Techniki relaksacyjne – skuteczne sposoby na pokonanie stresu”. Udział w warsztatach jest całkowicie bezpłatny, co stanowić powinno największą zachętę do udziału.

Panie, które będą prowadziły zajęcia – Małgorzata Wypych, pielęgniarka oddziałowa Oddziału Neonatologii WSzS w Częstochowie, oraz Patrycja Machnik–Czerwik, psycholog – postarają się udzielić obecnym na warsztatach osobom odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania, związane z bezpieczeństwem, zarówno fizycznym, jak i psychicznym ich pociech.

Warsztaty, które potrwają ok. 120 min., odbędą się w budynku D (II piętro) w auli placówki, znajdującej się przy ul. Bialskiej 104/118.

PI

Źródło: foto. http://www.szpitalparkitka.com.pl/