„Whitney Houston Symfonicznie” – odliczanie!

W najbliższą niedzielę 25 sierpnia o godzinie 18.00 Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Częstochowskiej wystąpi w siedzibie filharmonii przy ul. Wilsona 16 podczas niezwykłego koncertu „Whitney Houston Symfonicznie”.

Na koncert zaprasza Dariusz Madejski z Filharmonii Częstochowskiej im. Bronisława Hubermana:

Zapraszamy do Filharmonii Częstochowskiej na wyjątkowy koncert, który wpisuje się w obchody 27. Dni Częstochowy. Do tej pory te koncert filharmonii odbywały się na placu Biegańskiego, w tym roku zapraszamy do sali koncertowej. Koncert poświęcony jest wielkiej śpiewaczce muzyki popularnej – Whitney Houston.

Repertuar koncertu znalazł się już kilka lat temu na deskach Filharmonii Częstochowskiej i wzbudził wśród słuchaczy duży entuzjazm.

Pewnie niektórzy melomani pamiętają ten koncert sprzed kilku lat i myślimy, że tym chętniej przyjdą w niedzielę. Tego wyjątkowo trudnego zadania śpiewania utworów Whitney Houston podjęła się Hania Stach. Jest to polska młoda wokalistka, która ma wszelkie predyspozycje ku temu, żeby z tym repertuarem się zmierzyć – mówi Dariusz Madejski.

W symfonicznych aranżacjach przygotowanych specjalnie na ten koncert przez Jacka Piskorza będzie można usłyszeć największe przeboje Whitney Houston, takie jak: „I Have Nothing”, „Run To You”, czy „I Wanna Dance With Somebody”. Bilety dostępne są w sprzedaży on-line oraz stacjonarnej.

KF

foto źródło: Filharmonia Częstochowska