W sobotę (14 kwietnia) uczniowie i ich rodzice będą mogli skorzystać w Częstochowie z porad doradców zawodowych i pośredników pracy. Dyżury konsultantów odbędą się w Filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy, przy al. Niepodległości.

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, Regionalny Ośrodek Metodyczno-Edukacyjny Metis w Katowicach oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach organizują 13 i 14 kwietnia II Regionalne Forum Doradztwa Zawodowego.
Włączając się w to przedsięwzięcie, częstochowska Filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach we współpracy z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP, Powiatowym Urzędem Pracy oraz Centrum Informacji Zawodowej, zapraszają uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz rodziców na bezpłatne konsultacje w zakresie planowania ścieżki edukacyjno-zawodowej przez młodzież.

Dyżury konsultantów – doradców zawodowych i pośredników pracy odbędą się w sobotę, 14 kwietnia, od godz. 9.00 do 12.00, w budynku przy al. Niepodległości 20/22.

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content