Fot. Stowarzyszenie Częstochowskie Amazonki

„Profilaktyka – choroby onkologiczne w czasie pandemii” to tytuł debaty organizowanej przez Stowarzyszenie Częstochowskie Amazonki. Rozmowa z lekarzami transmitowana będzie na platformie internetowej 17 grudnia od godz. 20.00.

Do udziału w debacie zaprasza słuchaczy prezes Stowarzyszenia Częstochowskie Amazonki Elżbieta Markowska.

– To taka debata podsumowująca. Prelegentami będą: dr Barbara Huras (onkolog), dr Przemysław Jasnowski (chirurg onkolog), dr Joanna Halkiewicz oraz psycholog dr Anna Machnik-Czerwik. Pacjentów reprezentować będę ja. To spotkanie będzie bardzo ważnie, ponieważ lekarze odpowiedzą na najbardziej nurtujące pacjentów pytania. Problemów jest masa i będziemy o nich rozmawiać.

Spotkanie realizowane jest w ramach zadania „Amazonki w trosce o innych”. Transmisja odbędzie się na platformie Google Meet. Link do wydarzenia znaleźć można na facebooku Amazonek.

– Jeżeli klikniecie Państwo na ten link, będziecie mogli dołączyć do debaty. Wszystkie nurtujące pytania będziecie mogli napisać na czacie. Przekażemy je lekarzom.

Początek debaty 17 grudnia o godz. 20.00. Dzień później o godz. 17.00 częstochowskie Amazonki zapraszają do udziału w koncercie „Jestem Kobietą”. Transmisja z wydarzenia na Facebooku stowarzyszenia.

ABK

Skip to content