Dobra muzyka, nietuzinkowe spektakle, warsztaty i nie tylko – festiwal eFKA vol. 3 oficjalnie rozpoczęty! Impreza, która potrwa od piątku, 18 sierpnia do soboty to wyjątkowe wydarzenie, którego organizatorem jest Fundacja Oczami Brata.

Krzysztof Berendt, prowadzący festiwal zdradził, na co mogą liczyć ci, którzy zdecydują się na udział w wydarzeniu:

– Właściwie zaraz po skończeniu drugiej edycji, rozpoczęliśmy przygotowania do kolejnej edycji. Czeka nas wiele fantastycznych wydarzeń, spektakli, koncertów. Zaraz rozpoczynamy paradę festiwalową, Etnochowa jest tutaj z nami, jesteśmy gotowi, ruszamy!

Paweł Bilski, prezes Fundacji Oczami Brata zaznaczył, że osoby należące do Domu Oczami Brata i pracownicy klubu Alternatywa 21 brali czyny udział w przygotowaniach do Efki:

– Trzeci raz organizujemy festiwal Efka. Włącznie na czterech scenach przez dwa dni będzie się działo. To impreza dla mieszkańców miasta, biorą w nim udział mieszkańcy oczami brata, często z niepełnosprawnościami.

Zwieńczeniem festiwalu będzie sobotni koncert zespołu Vavamuffin o godz. 20, a następnie – dwie godziny później – alternatywne afterparty w klubokawiarni Alternatywa 21.

LN

Galeria: Radio Fiat

eFKA vol.3 – Festiwal Kultury Alternatywnej trwa!

Skip to content