Politechnika Częstochowska zaprasza na III Europejskie Dni Kariery. Udział w wydarzeniu to możliwość rozwoju kariery zawodowej oferowanej zarówno przez Uczelnię, jak również jej partnerów biznesowych. To specjalne szkolenia i prezentacje skierowane do studentów.

Szczegóły dotyczące organizowanej inicjatywy przybliża reporterka Radia Fiat Aleksandra Broncel-Kudła:

– Europejskie Dni Kariery to jedno z ważniejszych wydarzeń z życia częstochowskiej Uczelni. Studenci Politechniki Częstochowskiej będą mogli zapoznać się z różnorodną ofertą Alma Mater, dotyczącą m.in. praktyk oraz staży, czy też możliwości współpracy z określonymi firmami. Jak czytamy na stronie częstochowskiej Uczelni – oprócz prezentacji i warsztatów, dla uczestników spotkania przygotowane zostaną również stoiska wystawiennicze m.in. Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Częstochowie, czy też Punktu Lokalnego Eurodesk. Organizatorami wydarzenia są m.in.: Studenckie Koło Naukowe Erasmus+Manager we współpracy z Biurem Karier i Marketingu Politechniki Częstochowskiej, Ochotniczy Hufiec Pracy, Eurodesk w Częstochowie, Związek Przedsiębiorców i Pracodawców w Częstochowie oraz firma Whirlpool.

III Europejskie Dni Kariery trwać będą od 25 do 26 października. Pierwszego dnia organizatorzy zapraszają chętnych na aulę Wydziału Zarządzania przy al. Armii Krajowej. 26 października wydarzenie dostępne będzie na platformie ZOOM, po wcześniejszej rejestracji. Szczegóły na stronie www.wz.pcz.pl.

ABK

III Europejskie Dni Kariery/fot. Politechnika Częstochowska
Skip to content