Fot. KSM

Dzisiaj (31.01) o godz. 18:00 w parafii św. Melchiora Grodzickiego w Częstochowie kolędowało Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży.

Tegoroczne kolędowanie jest pierwszym koncertem KSM-u. O inicjatywie mówi opiekun młodzieży ks. Andrzej Witek:

– Jest to inicjatywa dziewcząt z sekcji muzycznej. Ponad rok już sobie gramy i śpiewamy. Chcieliśmy zrobić koncert więc zaczęliśmy od kolęd bo są zawsze w naszych sercach.

O koncercie mówi również jedna z uczestniczek, Julia Stachowska:

– Na różne święta wymyślamy różne sposoby by świętować muzycznie. Tak jak robiliśmy wieczornice z okazji święta niepodległości, tak zdecydowaliśmy się na koncert kolęd.

Następny koncert młodzieży z KSM-u odbędzie się we wtorek 2 lutego w parafii św. Stanisława Kostki.

KP

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content