Miał marihuanę i nielegalną amunicję

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu zatrzymali 30-latka podejrzanego o posiadanie 8 sztuk amunicji bez wymaganego zezwolenia i narkotyków. Śledczy znaleźli łącznie przeszło 30 gramów marihuany. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, dodatkowo prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci poręczenia majątkowego.
W miniony piątek policjanci z częstochowskiego wydziału do zwalczania przestępczości przeciwko mieniu w jednej z miejscowości w gminie Kłomnice zatrzymali do kontroli pojazd, którego kierujący, na widok stróżów prawa, zaczął zachowywać się bardzo nerwowo, nie potrafił logicznie odpowiadać na zadane mu pytania. Policjanci postanowili sprawdzić, co jest tego przyczyną. Mundurowi znaleźli w samochodzie mężczyzny kilka woreczków strunowych z zielonym suszem. Podobne odnaleźli podczas przeszukania mieszkania 30-latka. Dodatkowo stróże prawa zabezpieczyli 8 sztuk amunicji, które zatrzymany posiadał bez zezwolenia. Wstępne testy wykazały, że przeszło 30 gramów zielonego suszu to marihuana. Na wniosek policji, prokurator zastosował wobec podejrzanego poręczenie majątkowe.

Źródło: www.czestochowa.slaska.policja.gov.pl

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content